Filter
Laadkabel Alpine A290
Hieronder vindt u laadkabels die geschikt zijn voor de Alpine A290 GT en GTS met de 11 kW boordlader. De A290 laadt via een Type 2 aansluiting — kies hieronder de lengte die bij uw situatie past.
De A290 met 11 kW boordlader — welke laadkabel?
Wie een Alpine A290 GT of GTS rijdt, heeft geluk: die versies komen met een 11 kW boordlader die op 3 fasen laadt. Dat scheelt behoorlijk ten opzichte van de 7,2 kW in de basisversie. Met een Type 2 kabel en een 3-fase aansluiting thuis is de 52 kWh accu in iets minder dan 6 uur vol.
Goed om te weten: heeft u thuis maar 1 fase beschikbaar, dan laadt ook de GT of GTS met maximaal 7,4 kW. U benut de sterkere boordlader dan niet volledig, maar voor ’s nachts laden maakt dat weinig uit. De kabel is overigens in beide gevallen dezelfde — gewoon Type 2.
Snelladen langs de weg doet de A290 met maximaal 101 kW via CCS. Van 10 naar 80% bent u dan in een kleine 31 minuten klaar. Zeker voor een auto van dit formaat is dat prima.
- Gratis verzending vanaf € 50,-
- Voor 20:30 uur besteld, vandaag verzonden
- Klantbeoordeling 9,3/10
Specificaties Alpine A290
| Kenmerk | Specificatie |
| Accucapaciteit | 52 kWh |
| Laadaansluiting | Type 2 |
| Laadvermogen AC | 11 kW (3-fase, 16A) |
| Laadtijd AC (0-100%) | ca. 5,5 uur |
| Snellaadvermogen DC | 101 kW (CCS) |
| Snellaadtijd (10-80%) | ca. 31 minuten |
| Actieradius (WLTP) | tot 364 km |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Locatie laadpoort | Links voor |
Bekijk ook onze andere merken op de laadkabels overzichtspagina.
Terug naar homepage